SEAT Özel Servis

SEAT Özel Servis

Ahtapoto seat özel servis, tamir ve periyodik bakım servisi

Aracınızı evine getirin, Ahtapoto Seat özel servis

Seat marka aracınızı Ahtapoto özel servis’e bekliyoruz. Tüm bakımlarının yanı sıra kaporta-boya, mekanik, elektrik ve tüm periyodik bakımları konusunda uzman kadromuz ile garantili bir şekilde yapılmaktadır.

Ahtapoto seat özel servis Selçuklu,Karatay,Meram ve Konya’nın diğer ilçelerinde tüm Seat marka araçlarınıza özel Seat servisimizde hizmet vermekteyiz. Sürekli Seat bakım kampanyaları ile en uygun fiyatlarda hizmet alabilirsiniz. Ayrıca Seat yol yardım için 7/24 telefonlarımıza ulaşabilirsiniz.

Ahtapoto Seat özel servis – Konya ilçelerinde size en yakın seat özel servisi

Ahtapoto Seat özel servis, seat markalı araçlarınızın tamir ve bakım, yedek parça, kaporta boya, mini onarım, elektrik ve ücretsiz hasar tespit hizmeti ile bilgisayar destekli teknik alt yapısı ile güvenle gerçekleştirmektedir.

Ahtapoto Seat özel servis, araçlarınızı son teknoloji bilgisayar sistemi ile tarar ve teşhis koyar. Sizin için hızlı, güvenli ve en ekonomik çözümler üretir.

Ahtapoto Seat özel servis, Selçuklu / Konya’da siz değerli müşterilerimize Seat özel servis ve tüm bakım hizmetleri vermektedir.

Seat periyodik bakım

 

Her durumda önceliği müşteri memnuniyeti olan servislerimizde Seat araçlarınızın yılda bir defa yapılması gereken bakımıdır.

Ahtapoto Servis'te Seat sahiplerinin her türlü ihtiyacı karşılanmaktadır.

Her durumda önceliği müşteri memnuniyeti olan servislerimizde Seat araçlarınızın yılda bir defa yapılması gereken bakımıdır.

Alanında uzman olan Seat ustalarımız ve ekibimiz sayesinde aracınıza yapılan değişim ve onarımlar ile araç ömrü uzatılır. Türkiye’nin tüm il ve ilçelerinde seat marka ve model araçlarda hizmet vermekteyiz.

Seat periyodik bakım ve onarım servisimizde verdiğimiz hizmetler şunlardır;

Hava filtresi, polen filtre değişimi, yağ filtresi, yakıt filtresi temizliği ve onarımı

Lastik bakımı, akü bakımı, ateşleme buji kontrolü,fren sistem kontrolü,klima sistem kontrolü süspansiyon kontrolü, egzoz sistem kontrolleri yapılır.

Ahtapoto otomobil servislerimizde gerekli tespitler ile araç bakımı ve onarımı yapılarak aracınızla sağlıklı bir yolculuk yapmanız sağlanır.

Seat bakım onarım

 

Teknolojik açıdan oldukça karmaşık olan ve binlerce parçadan oluşan seat araçlarınızın, periyodik bakım, onarım ve hasar onarımlarına ihtiyaçları vardır.

Birçok karmaşık işlem ve bazı onarımlarda özel takım ve diagnostic textbook gerekmektedir. İleri teknoloji ile donatılmış seat araçlarınızda ise bu ihtiyaç daha üst seviyededir. Ahtapoto seat özel oto servisi olarak, profesyonel bilgi, deneyimleri ve en modern donanımla her türlü servis ihtiyacınızda yanınızdadır.

Servis ve seat orijinal parçaları

 

Klasik, sport veya modern modeli olması fark etmeden. Seat'niz bakımı, korunması ve onarımı için en iyi ilgiyi göstereceğiz. Ve seat orijinal parçaları sayesinde, orijinal otomobilinizin orijinal kalacağından emin olabilirsiniz.

Seat bakım paketi

 

Teknolojik olarak ileri seviyede ekipmanlarla donatılmış olan aracınız senelik olarak bakıma girmesi zorunludur.

Ayrıcalıklı hizmet

Ayrıcalıklı olmak istiyorsunuz. Bu yüzden seat kullanıyorsunuz ve özel bir hizmete layıksınız. Kusursuz, profesyonel ve dinamik titiz bir hizmet. En önemlisi ise sizin ihtiyaçlarınızı eksiksiz karşılayabilmek.

Ahtapoto vale hizmeti

 

Servisimize gelemediğiniz durumlarda biz size geliyoruz aracınızın işlemlerini tamamlayarak istediğiniz yere ulaştırıyoruz.

Uzman kadro

 

Koşulsuz müşteri memniyetini sağlamak. Müşterilerimizin ihtiyaç ve istekleri doğrultusunda ürün ve hizmet sunmak. Ahtapoto servis olarak, Seat model araçlarınıza, modern teknik donanımımız ve konusunda uzman kadromuz ile servis vermekteyiz.

Ahtapoto yardım hizmeti

Yaşadığınız bir arıza veya kaza durumunda sizlere yardım etmek için oluşturulmuş Ahtapoto oto acil servis, 7/24 hizmetinizdedir.

 

Diğer Markalar

Deneyimli Ustalarımız ile çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz.