PEUGEOT Özel Servis

PEUGEOT Özel Servis

ARACINIZIN BAKIMI İÇİN DOĞRU BİR TERCİH YAPIN! 

Uzmanlarımızın bilgi birikiminden yararlanmanın yanı sıra, zamanınızın ve bütçenizin kontrolü sizde kalır. Sunduğumuz hizmetler sayesinde, evinizden PEUGEOT’nuzun bakımını planlayabilir, tarihini belirleyebilir, onarımları onaylayabilir ve iki randevu arasında bile bilgilendirilebilirsiniz.  Hiç bitmeyen bir sürüş keyfi için araç bakımınızı kolaylaştırın.

ONLINE SERVİS RANDEVUSU

PEUGEOT HER ZAMAN YANINIZDA

Size özel bakım teklifleri Konya Ahtapoto Peugeot yetkili servisinde!

RANDEVU ALIN

7/24 PEUGEOT SERVİSİ 

DİLEDİĞİNİZ ZAMAN BIRAKIN

Konya Ahtapoto PEUGEOT Servis 7/24 hizmeti sayesinde günün her saatinde aracınızı servislerimize bırakabilirsiniz. Aracınızı 7 gün 24 saat dilediğiniz an servise getirmek veya servisten teslim almak için bizi arayabilirsiniz.

İeçici bir araç almayı tercih ettiyseniz, yine istediğiniz an anahtarları alıp bırakabilirsiniz.

VALE HİZMETİ

 EVİNİZDEN ÇIKMADAN BAKIMINIZI YAPTIRIN

Araç bakımı için evden çıkmak zorunda kaldığınız günler eskide kaldı. Bu hizmetle Konya Ahtapoto PEUGEOT ayağınıza geliyor. Bir servis çalışanımız aracınızı almaya gelir ve bakım işlemleri tamamlandığında geri getirir.

VIDEO CHECK 

HER ŞEYDEN HABERDAR OLUN

Aracınız servise bırakıldıktan sonra ve herhangi bir işlem yapılmadan önce, aracınızın tam bir arıza tespit kontrolü uzmanlarımız tarafından filme alınır. Ek bir işlem yapılması gerektiğini fark ederlerse, size bu videoyu göndererek ve yapılması gerekenleri açıklayarak sizi bilgilendirirler. Son karar size aittir.

PEUGEOT ASSISTANCE 

BİZE GÜVENEBİLİRSİNİZ

Aracınız yolda kaldığında (arıza veya kaza nedeniyle) Konya Ahtapoto PEUGEOT Assistance yol yardım hizmetinden yararlanın. Bir arıza halinde veya aracınızın çekilmesi durumunda size gerekli destek verilir ve gideceğiniz yere ulaşmanız sağlanır. Bütün PEUGEOT araçları, yıllık bakımlarınızın tamamını bizim servis ağımızda gerçekleştirdiğiniz takdirde ömür boyu Konya Ahtapoto PEUGEOT Assistance hizmetinden yararlanır.

Diğer Markalar

Deneyimli Ustalarımız ile çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz.