OPEL Özel Servis

OPEL Özel Servis

MOTOR TAMİR & BAKIM

Motor tamiri ve bakım hizmetinde aracınızın sağlıklı çalışma işlemini yerine getiremediği durumlarda ortaya çıkan mekanik arızalar, tespiti dahilinde orjinal yedek parça ile değişimi, işleyiş kontrolü ve gelecekte ortaya çıkabilecek hataların tamamını tespit edip gerekli müdehaleleri hiçbir kısayol veya geçici nitelikte tamirat yerine tam olarak uygun parça ve aksamı temin ederek sağlam işçilik ile yerine getirmek esas amaçtır. Müşteri memnuniyetini en üstte tutarak her hizmet, aracınızı kullanmaya başladığınız ilk andan itibaren sizi saran "yeni gibi" hissiyatını yaşayabilmeniz için gerçekleştirilmektedir.

Performans Denetimi

Aracınızın performansındaki düşüşten memnun değilseniz ilk günkü haline dönmesi için Ahtapoto Opel Servisde verdiğimiz hizmetler arasında olan performans denetimi ve performans düşüşüne neden olan aksamların tespiti, orjinal yedek parça temini ve montajı ardından gerçek güce ulaşım sağlar. Müşteri memnuniyetini en üstte tutarak her hizmet, aracınızı kullanmaya başladığınız ilk andan itibaren sizi saran "yeni gibi" hissiyatını yaşayabilmeniz için gerçekleştirilmektedir.

Periyodik Bakım

Aracınızın periyodik bakımları için Ahtapoto Opel Özel Servisi'ne geldiğinizde aracınızın uzun ömürlü sağlıklı kullanımı için gereken her türlü bakımı gerçekleştirmiş olursunuz. Böylelikle aracınızın sizi yarı yolda bırakmasına engel olur, her zaman tam performans ve uzun ömürlülük için gereken periyodik bakımlar hayat kurtarır.

 

Diğer Markalar

Deneyimli Ustalarımız ile çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz.