HONDA Özel Servis

HONDA Özel Servis

Siz değerli Hondasever müşterilerimize kaliteli, güvenli ve sınırsız hizmeti vermeyi amaçlamaktayız. Kadromuz Honda Servislerinde çalışarak kazandığı ve sertifikalandırdığı deneyimlerini sizlere sunmaktadır.

Ahtapoto Honda Servis Profesyonel kadromuzla ilk tercihiniz olmayı hedefliyoruz. Genç, dinamik, eğitimli ve deneyimli uzman kadromuzla aracınızın durumu hakkında detaylı bilgi edinebilir ve ikinci el alacağınız herhangi bir araca çok yönlü ekspertiz yaptırabilirsiniz.

Aracınızı bakım, hasar onarım vs. için getirdiğinizde talepleriniz en ince detayına kadar kayıt altına alınarak siz, müşteri bekleme salonumuzda çayınızı yudumlayıp gazetelerinizi okurken danışmanlarımız tahmini maliyet çalışmasını yaparak sizin onayınıza sunacaklardır.

Taleplerinizi iletip aracınızı servisimize teslim ettikten sonra gideceğiniz herhangi bir nokta için çeşitli yollarla ulaşımınız sağlanacaktır. Detaylı maliyet onayınıza sunulacak ve her ne koşulda olursa olsun ne ödeyeceğinizi bilecek, süprizlerle karşılaşmayacaksınız.

Kullandığımız parçanın sağlam, garantili ve orjinal olmasına dikkat ederek temiz ve sağlam işçilik yapmaya şartlanmış durumdayız. Çünkü geleceğimizin teminatı müşterilerimizin memnuniyetidir.

Teknolojiyi yakından takip ederek yeniliklerin sürekli takip ederek Honda orjinal test cihazları ve özel ekipmanlarımızla modern, düzenli ve temiz servisimizde güler yüzlü ve uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz.

Diğer Markalar

Deneyimli Ustalarımız ile çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz.