AUDİ Özel Servis

AUDİ Özel Servis

Konya Ahtapoto Audi Özel Servis

Audi marka araçların üretimi kadar bakım ve onarım da son derece önemlidir. Böylesi mükemmel tasarımlarla üretilen araçları gönül rahatlığıyla Konya Ahtapoto Audi özel servise bırakabilirsiniz. Alanında uzman ve tecrübeli kadrosuyla hizmet veren Audi özel servis teknik bakımdan arızaya, mekanikten elektriğe, genel bakıma ve buna benzer daha pek çok konuda size yardımcı olup aracınızın orijinalliğini bozmadan kaliteli hizmet sunmaktadır. Ahtapoto Konya Audi özel servis ve Audi özel servis kaliteyi ucuza size sunar ve araçla ilgili her konuda size yardımcı olur.

Araç Modelleri
tttt, r8r8, q7q7, q5, a6, a7a7, a8a8, q2, q3, a1a1, a3a3, a4

Ahtapoto Konya Audi Özel Servisi

Otomotiv tarihine ismini dört çeker ve lüks  araçlarla yazdıran ve geçmişi Birinci Dünya Savaşına kadar giden marka olan Audi’nin gelin çok ilginç olan kuruluş hikayesine bir bakalım. Kuruluş tarihi olarak bin dokuz yüz otuz iki olarak bilinse de aslında Audi’nin geçmişi on dokuzuncu yüzyılın sonlarına dayanır. Hizmetlerimizin başında Ahtapoto Konya Audi özel servisi olarak müşteri memnuniyeti geliyor.

August Horch tarafından bin sekiz yüz doksan dokuz yılında kendi soy ismini taşıyan bir bir şirket kurulur. İki yıl sonra da kendi soy ismini taşıyan otomobili tasarlar ve markanın tarihi başlamış olur. Devam eden süreçte şirkette anlaşmazlıklar çıktı ve durum öyle bir boyuta geldi ki kendi soy ismini tasarımlarında kullanamaz duruma geldi ama yine de vazgeçmedi. Horch eski Almanca da ‘’dinle’’ anlamına gelir. August Horch ta Latincede aynı anlama gelen Audi’yi kendi tasarımlarına isim olarak seçti ve Audi markasının temelleri atılmış oldu. Daha sonra Auto Union isimli güç birliği oluşturmak isteyen August Horch aldığı kararla Audi, Horch, DKW ve Wanderer  isimli şirketlerle birleşti ve bu birleşimin sembolü olarak birbirine geçmiş dört halka tercih edildi. Bu halkalar dört şirketin birbiriyle olan güçlü bağını temsil etmektedir. Audi özel servisi olarak bizimle iletişime geçerek hizmet alabilirsiniz.

Ahtapoto Konya Audi Özel Servis

En büyük dönüşümünü bin dokuz yüz seksenlerde yaşayan Audi firması her geçen gün mükemmele ulaşmayı amaçlamakta ve dünyanın dört bir yanında çok büyük hayran ve kullanıcı kitlesine ulaşmaktadır. İki bin yılında dünyanın en prestijli yarışlarından biri olan Le Mans yarışını dört kez peş peşe kazanan Audi yapılan emeklerin hakkını verdiğini bir kez daha kanıtlamış oldu. Audi resmi sitesine ve Vikipedia’ye bakarak marka hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Otomobillerimiz, günümüzü kurtaran ve hayatımızın önemli bir parçası olan araçlardır. Bu araçlar, zamana bağlılık olarak sürekli olarak arıza ve sorun çıkarabilirler. Bu arızaları gidermek için araç servislerine başvururuz. Kimi araç servisi işini kötü yapar ve fazla ücret ister, kimi araç servisi ise yaptığı işin hakkını tam anlamıyla verir. Biz ve araç servis çalışanlarımız müşterilerimizin araçları için en iyi çözümü üretmeye çalışıyoruz. Müşteri memnuniyeti doğrultusunda hareket ederek çözüm odaklı çalışıyoruz.

Diğer Markalar

Deneyimli Ustalarımız ile çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz.